Přednosti dveří

Odolnost proti vlhkosti

Neplaťte navíc za zvýšenou odolnost proti vlhkosti. Interiérové dveře HANÁK vám ji nabízí ve standardu. Firma HANÁK NÁBYTEK vylučuje použití vodou ředitelných laků, které nesplňují požadovanou odolnost vůči vodě a pracuje pouze s high-end laky na bázi polyuretanu.

Volitelné rozměry a barvy

Neomezujte se pouze na běžné rozměry nebo barvy. Díky výrobním možnostem společnosti HANÁK vám standardně nabízíme dveře ve výškách od 1970 mm až do 2700 mm. Ani skosené dveře v půdních vestavbách či jakékoliv atypické provedení nepředstavuje problém.

Nejvyšší kvalita povrchových úprav

Dveře HANÁK jsou povrchově zpracovávány stejnými technologiemi jako nábytek. 7vrstvý lak HANÁK garantuje nadstandardní kvalitu lakovaných dveří a nano lak zase kvalitu dýhovaných dveří. Nabídka sladěného nábytku a dveří na míru je zcela bezkonkurenční.

Nejvyšší kvalita potvrzena

Interiérové dveře HANÁK zvládly nejtvrdší možné testy kvality v kategoriích extrémní zatížení a chemická odolnost. Po provedených zkouškách mechanických vlastností byly dveře nadále funkční. Zkoušky nezpůsobily žádná poškození nebo deformace zkušebních vzorků. Povrchová úprava dveří vykázala i výbornou odolnost vůči chemikáliím.

Unikátní konstrukce dveřního křídla

Konstrukce dveřního křídla byla zdokonalena tak, aby každé otevření bylo pro vás příjemným zážitkem. Díky masivnímu rámu z kvalitních českých dřevin, výplni a finálnímu plášti dveřního křídla je docíleno vysoké tuhosti a odolnosti vůči tvarovým deformacím.

Unikání konstrukce zárubně

Každá linie zárubní je promyšlena tak, aby vyhověla funkčním i estetickým požadavkům. Originální zaoblené ostění dodává zárubním punc jedinečnosti.

Obložková zárubeň

Zárubně se vyznačují detailním řemeslným zpracováním a estetickou čistotou. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří a to včetně povrchové úpravy ve vysokém lesku. Vsazují se do stavebního otvoru až v konečné fázi stavby, kdy jsou hotové omítky a je položena podlaha. Obložkové zárubně jsou do světlosti 2100 mm standardně osazovány dvěma skrytými závěsy, nad světlou výšku 2100 mm třemi. Všechny plochy a hrany obložkových zárubní jsou povrchově dokončeny tak, aby odolaly vlhkému prostředí.

Skryté dveřní závěsy

Tectus – latinským slovem „skrytý“. Standardně používáme kompletně skrytě uložené závěsy v kombinaci s bezpolodrážkovým provedením. Tyto závěsy umožňují seřízení dveří ve třech osách. Interiérové dveře mají díky tomu dveřní křídlo osazeno v zárubni s absolutní přesností.

Magnetický zámek a stavitelný protiplech

Magnetický zámek společně se stavitelným protiplechem v zárubni přináší nový komfort při otevírání dveří. Střelka je při otevření v líci zámku a je vytažena pomocí magnetu až po zavření dveří. Tento mechanismus zajišťuje pohodlnější a tišší chod.

Jednotný vzhled dveří a vrchního kování

Design kliky je stejně důležitý jako design dveří. Vedle širokého výběru klik v sedmi povrchových úpravách vám nabízíme kliku v jednotné povrchové úpravě s dveřním křídlem. Snadno tak sjednotíte vzhled kování s materiálem dveří nebo s celým interiérem.

Individuální přístup a odborný servis

Interiérové dveře dodáváme vždy s kompletním servisem, od profesionálního poradenstvím až po odbornou montáž.

INTERIOR CONCEPT HANÁK

INTERIOR CONCEPT je jednou z hlavních filozofií společnosti HANÁK NÁBYTEK. Představuje ucelenou nabídku nábytku a dveří v jednotném designu a kvalitě zpracování. Ta vychází z dlouholetých zkušeností s výrobou nábytku HANÁK. Výrobní portfolio je prakticky neomezené a díky nabídce interiérových dveří u nás i ve střední Evropě bezkonkurenční.

Ekologie

Výroba nesmí nikdy zatížit životní prostředí. Snahou společnosti HANÁK NÁBYTEK je, aby výrobky byly nejen krásné a kvalitní, ale aby jejich výroba byla velmi ohleduplná k životnímu prostředí.

Punc originality

Značku originality interiérových dveří HANÁK naleznete vždy na hraně dveřního křídla. Kromě toho, že garantují originalitu dveří, je zároveň i krásným designovým detailem.

100% pod kontrolou

Sázka na samostatnost. Veškerý vývoj a výroba dveří probíhá v Design centru HANÁK a výrobním závodě v Popůvkách. Technologické operace, potřebné pro výrobu dveřního křídla a zárubně, jsou 100% pod kontrolou. Výsledkem je kvalita, kterou vám firmy závislé na subdodavatelích nemohou garantovat.

Integrovaný dveřní práh

Na vaše přání je možné interiérové dveře osadit integrovaným dveřním prahem, který je vsazen do spodní hrany dveřního křídla. Při otevřených dveřích je práh neaktivní a nijak neomezuje funkci ani vzhled dveří. Po zavření se práh mechanicky aktivuje a utěsní prostor pod křídlem.

Těsnění

Mezi další komponenty zabezpečující bezchybný chod interiérových dveří patří také těsnění, které je vsazeno mezi dveřní křídlo a zárubeň. Silikonové těsnění běžně používané konkurencí časem ztrácí barevnost a pružnost, tím pádem již neplní svou funkci. Utěsnit a zároveň dotlumit dokáže pouze těsnění Q-LON, které se u dveří HANÁK používá. Toto vysoce kvalitní těsnění z polyethylenové pěny zabezpečuje stálou pružnost.

Záruka 5 let

Vysoká kvalita použitých vstupních materiálů spolu s moderní automatizovanou výrobou a špičkovou úrovní povrchových úprav umožňuje poskytovat standardně 5 let záruku na veškeré interiérové dveře a zárubně HANÁK.

Zpět na Proč HANÁK